7 причин для зміни доменного імені

Звісно, змінювати доменне ім’я не просто. І вже точно, це не те рішення, яке слід приймати легковажно. Але бувають моменти, коли має сенс долати труднощі зі зміни адреси вашого сайту та передруком візитних карток. Ось сім причин, за якими вам слід задуматися про зміни:

1.  Клієнти не можуть написати ваш домен

Безсумнівів був час коли ваша назва здавалося гарною і навіть блискучою ідеєю. Але тепер ви трохи втомилися від хитромудрого написання свого доменного імені, або диктування по буквах в мільйонний раз, коли розмовляєте по телефону. Якщо людям важко запам’ятати назву – краще її поміняти.

2. Люди не можуть вимовити ваше доменне ім’я коректно

Погодьтеся, що буває така гра слів і змістів, що читаєш назву, а виходять дійсно смішна вимова з нею не звязана. Це одна з причин, по якій засновники комерційних проектів змінюють назву доменів. І не дарма. Адже репутація дуже важлива.

3. Ваша адреса електронної пошти закінчується в іншій компанії

Ваші клієнти говорять вам, що відправили електронного листа, але ви його не отримали? Можливо, існує технічна проблема, але це може бути пов’язано з тим, що вони відправили її іншому доменному імені помилково. Частина праворуч від символу @ – ваше доменне ім’я. Якщо його важко записати, люди можуть відправляти повідомлення в зовсім іншу компанію. У той час як помилка з їхнього боку, проблема все таки ваша, і вона варта втрачених продажів та іміджу.

4. Ви розширили свою первісну місію

Люди знаходять той сайт, який відповідає на запит. Тому, якщо ви спочатку продавали тільки одяг для жінок, а потім почали продавати косметику. То по вузькому запиту “матова губна помада”, першими у видачі будуть сайти з тематичними назвами, а не ті які продають одяг.

5. Назва іншої компанії плутається з вашою

Це перша з причин змінити свій домен і не мати справу з судовими розглядами. Не потрібно витрачати свій час і сили, якщо можна просто переїхати на інший домен.

6. Ваш домен занадто довгий

Довжина вашого домену 25 символів? Можу посперечатися, що ваші клієнти втомилися друкувати його.

7. Ваш домен не відображає бізнес статус компанії

Або ж ви починали з дешевого доменного імені, яке не вимагає офіційної реєстрації, а зараз готові переїхати в доменну зону .ТМ або ж .UA.

Якщо ви маєте проблемне доменне ім’я або хочете розширити свою справу, – Вам пощастило! Ви можете знайти свій наступний домен зі знижкою до 95% на сторінці акційних доменів прямо зараз.