Інтеграція OpenCart в CDN

З 1 березня 2020 року послуга CDN хостингу підтримується в більш сучасному і вигідному рішенні, що сполучає не тільки мережу доставки контенту, але і інші корисні функції – Cloudflare. Детальніше ознайомитись з продуктом Cloudflare і замовити його можна тут.

Система OpenCart – це одна з найпопулярніших CMS. OpenCart має кілька явних переваг – простоту в керуванні та установці, а також високу швидкість завантаження сторінок. У сукупності з великою кількістю представлених шаблонів для інтернет-магазинів будь-якої складності, OpenCart займає високе місце в рейтингу найбільш популярних движків.

У цій статті ми розглянемо спосіб інтеграції системи OpenCart в CDN.

Перед тим, як виконати будь-які дії, вкрай рекомендуємо створити резервну копію вашого сайту і його бази даних.

1. Створіть свій ресурс.
2. Виконайте завантаження модуля CDN для CMS OpenCart. Завантажити модуль можна на сайті opencart.com

 OpenCart, HostPro, хостинг, Украина, CMS

3. Встановіть модуль CDN Services, завантаживши папки Admin і System в кореневий шлях вашого веб-сайту, щоб ці файли об’єдналися з вже існуючими.

 OpenCart, HostPro, хостинг, Украина, CMS

4. Перейдіть в панель адміністратора вашого магазину OpenCart і відкрийте список модулів – Extensions і оберіть Modules.

5. Для встановлення модуля натисніть кнопку Install з правого боку.

 OpenCart, HostPro, хостинг, Украина, CMS

6. Після завершення встановлення вам необхідно знову відкрити список модулів і перейти до кнопки Edit в правій частині списку в стрічці модуля CloudCache.

7. Введіть URL-адресу CDN або CNAME в поле CDN URL, а також встановіть прапорці поруч з типами файлів, які ви хочете передати через CDN (зображення, JS і CSS).

8. Після натисніть Save для збереження усіх змін.

Якщо ваш сайт як і раніше не інтегрований з CDN після виконання вищеописаних кроків, переконайтеся в тому, що стіснення відключено в налаштуваннях вашого OpenCart.

Перевірити інтеграцію ви можете переглянувши вихідний код сторінки – URL-адреса CDN / CNAME повинна використовуватися для доставки обраних вами типів файлів.

Надійний та  якісний хостинг OpenCart – запорука стабільної та швидкої роботи вашого інтернет-магазину. Такі сайти люблять відвідувачі та пошукові мережі. Найшвидший хостинг для OpenCart в Україні з тестовим періодом, антивірусом і SSL-сертифікатом у подарунок ви можете замовити на нашому сайті. Перенесіть свій сайт на Hostpro максимально швидко і безпечно та отримайте місяць користування вашим тарифом у подарунок. Процес перенесення абсолютно безкоштовний і все, що від вас потрібно – це заповнити заявку на нашому сайті.