Contact Form 7: налаштовуємо для WordPress форму зворотного зв’язку

Форма зворотнього зв’язку – обов’язковий елемент для кожного сайту, який хоче залишатися на зв’язку зі своїми клієнтами і користувачами, але при цьому обмежити кількість шкідливих повідомлень і спаму. Якщо ви ще не реалізували сторінку зв’язку, тоді саме час цим зайнятися. У WordPress існує спеціальний плагін – Contact Form 7. Він зарекомендував себе як найпоширеніший, простий і одночасно діючий плагін для створення форми зв’язку, а кількість його втановлень перевищила 5 мільйонів.

Переваги Contact Form 7 – простота в установці і можливість налаштувати форму зворотного зв’язку за кілька хвилин. Зараз ми розповімо як це зробити.

Встановлення плагіну Contact Form 7

Щоб встановити плагін, зайдіть в адмін панель вашого сайту і перейдіть на вкладку Плагин, а потім Добавить новый. У рядку пошуку праворуч угорі напишіть Contact Form 7 і знайдіть його. Після натисніть Установить, а потім Активировать.

На лівому боковому меню тепер з’явився сам плагін – Contact. У ньому відбувається його налаштування.

Щоб приступити, натисніть Add New, щоб створити нову форму зворотного зв’язку.

Ви потрапляєте в налаштування самого плагіна. В полі Form комбінується зовнішній вигляд листа і доступні функції, потрібні поля для введення, позначаються назви полей та кнопок. Стандартно в шаблоні вказується звичайна форма з полем відправлення, куда вводиться ім’я користувача, текст листа, тема та кнопка відправити. Ви можете самостійно візуалізувати лист та внести зміни в текстові блоки. Можна додати потрібні елементи – дату, телефон, текстові області, опитування, можливість прикріпити файл і таке інше – натисніть на одній із активних кнопок.

У Contact Form 7 є 4 вікна, кожне з яких відповідає за:

  • Form – створення зовнішнього вигляду форми зворотного зв’язку за допомогою доступних інструментів;
  • Mail – налаштування пошти, куди будуть надходити листи, заголовка листа, структури від кого;
  • Messages – налаштування повідомлень, які будуть відправлятися користувачеві, при різних ситуаціях (лист доставлено, помилка у відправці, завантажений файл занадто великий і так далі);
  • Additional Settings – вікно для додаткового налаштування контактної форми через кодування.

Вікно Form (Шаблон формы) 

Налаштуйте форму зворотного зв’язку:

Зауважте, що елементи коду із зірочкою (*) обов’язкові для заповнення.

Вікно Mail (Письмо) 

Налаштуйте сам лист:

Вікно Messages (Настройка уведомлений) 

Налаштуйте виводяться повідомлення:

Після збереження всіх налаштувань вам буде виведений шорткод, який потрібно вставити на сторінку, в запис або віджет, де потрібно відображення форми:

Стандартне відображення форми буде приблизно таким:

Форма зворотнього зв’язку WordPress – необхідність, якщо в планах є підтримка зв’язку зі своїми користувачами. Слідуючи цим інструкціям, ви з легкістю створите правильну форму і налаштуєте плагін Contact Form 7.

За необхідності ви можете легко, швидко і безкоштовно перенести свій сайт до нас. Процедура перенесення цілком зрозуміла і максимально орієнтована на клієнтів. Для цього вам потрібно лише заповнити заявку. Також на нашому сайті ви можете замовити безпечний хостинг WordPress для свого сайту.