Панель cPanel: надійний інструмент управління хостингом

Хостинг, як і сайт, вимагає постійного контролю. З цією метою були створені панелі управління – програмні інструменти з графічною оболонкою, які полегшують взаємодію з хостингом. Зрозуміла і варіативна хостинг-панель має фундаментальне значення для майбутнього розвитку сайту: чим більше функцій під рукою, тим простіше розвивати свої проекти і реалізувати цікаві рішення. Ми розуміємо цінність таких інструментів, тому надаємо своїм клієнтам cPanel у всіх тарифах.

Панель cPanel: надійний інструмент управління хостингом

Перша версія панелі з’явилася у 1996 році. Протягом майже двох десятиліть cPanel стала вибором для мільйона системних адміністраторів. Платформа надає користувачам інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс, який полегшує процес управління веб-хостингом.

За ці роки cPanel сильно допомогла стартувати новим компаніям і їх власникам – коли у тебе немає фінансів для найму професійний команди, всі функції доводиться виконувати самостійно. І панель справляється з будь-якими завданнями – від резервного копіювання до підвищення безпеки.

Коли на сайті запускаються ресурсомісткі програми, використання і розподіл пам’яті стає критично важливим для загальної продуктивності. Чим більше ресурсів задіюється, тим повільніше буде працювати сайт або додаток – як наслідок, помилки сервера і тривалий час завантаження.

cPanel – це менеджер ресурсів, завдяки якому можна оптимізувати сайт, забезпечити продуктивність і зменшити навантаження. Але це далеко не увесь список функцій: ви отримуєте безліч інструментів для повного контролю над хостингом.

cPanel: особливості та переваги

Все починається з інтерфейсу, а він тут простий і зручний: меню дозволяє додавати нові домени та піддомени, створювати і редагувати облікові записи, підвищувати безпеку і продуктивність. Користувачі можуть виконувати всі прості команди, керуючи складними функціями. Від обслуговування системи до створення резервних копій – все контролюється парою кліків.

 • Розмір і система
  Веб-хостинг cPanel не вимагає багато місця – 20 ГБ на диску і 512 мегабайт оперативної пам’яті. У наші дні це виглядає як цілком базова вимога. Одне обмеження – панель cPanel працює тільки на базі операційної системи Linux. (Звичайно, запустити на Windows реально, але офіційної підтримки немає).
 • Характеристики
  Одна з головних особливостей cPanel – широкий спектр високоякісних функцій, що дозволяють легко отримувати доступ, розміщувати і керувати обліковими записами на веб-сервері. Крім того, всі функції панелі захищені антивірусом, який запобігає різним хакерські атаки.
 • Сумісність
  Велика перевага cPanel – це сумісність з усіма веб-браузерами. Панель відмінно працює з усіма провідними браузерних платформами, включаючи Chrome, Safari, Opera, Firefox і Internet Explorer. Також є можливість установки додаткових компонентів.
 • Надійність і підтримка
  cPanel не потребує зі сторони клієнта самостійної підтримки: завжди є надійне обслуговування з боку розробників і оновлення на регулярній основі. Панель вміє автоматично виявляти помилки і самостійно перезавантажувати систему для оновлення сервісу.

Управління хостингом з панеллю cPanel – це просто

Якщо у вас немає досвіду з обслуговування хостингу і ви новачок в цій сфері – не біда: даний тип програмного забезпечення призначений для широкого спектру користувачів і дає можливість розібратися всім бажаючим. Зрозумілий інтерфейс об’єднує широкий спектр доступних функцій, завдяки яким стає можливо виконувати безліч завдань різної складності.

Якщо ви шукайте панель для управління хостингом – це cPanel, хостинг – це HostPro.

У яких тарифах ми надаємо cPanel?

Панель управління хостингом cPanel зустрічається у всіх тарифах, які базуються на операційній системі Linux – Linux Хостинг, PRO Linux Хостинг, WordPress Хостинг, СMS хостинг, Cloud Site Хостинг, Реселінг Хостингу. Кожен з тарифів в базовому комплекті має встановлену панель cPanel, готову до роботи. За додаткову плату панель можна підключити до тарифів Linux VPS і Storage VPS.