Як перенести свій сайт на інше доменне ім’я

Зміна домену може здатися нелегкою роботою, але за допомогою цієї статті і завдяки нашій техпідтримці 27/4 ви і не помітите як переїхали.

Причини перенесення

Раніше ми назвали причини, за якими вам може знадобитися зміна доменного імені. Насправді, існує багато вагомих причин, за якими краще перенести свій домен. Але в будь-якому випадку діяти потрібно з обережністю.

Чи можна уникнути перенесення?

Пам’ятайте, оскільки ваш URL-адрес «U», перемикання доменних імен не є чимось, що можна зробити легковажно. Є компанії, які спостерігають зниження рейтингу пошуку при зміні доменів: Google потрібен час для індексації сторінок вашого сайту з новим доменом.

Тому, перш ніж приймати рішення про зміну домену, подумайте про інше хитре рішення. Подивіться, чи можете ви купити доменні імена з орфографічними помилками і переадресовувати відвідувачів на правильний сайт.

Якщо ви не передумали, то в цьому випадку потрібно зробити кілька ключових кроків:

  1. Створіть список сайтів

Створіть список всіх URL-адрес вашого сайту. Наприклад, domainabc123.com/page1.html, domainabc123.com/page2.html.

  1. Налаштування перенаправлення

Налаштуйте 301 переадресацію для кожної зі сторінок вашого списку на відповідну сторінку нового доменного імені. Це важливо для того, щоб повідомити Google, що сторінка перемістилася на нову адресу.

  1. Перемістіть трохи контенту

Почніть з переміщення тільки деякого вмісту в новий домен. Google рекомендує помістити невелику вибірку контенту в новий домен, щоб протестувати будь-які ефекти для індексації трафіку і пошуку. Найкраще вибрати секцію з невеликим трафіком. Ми рекомендуємо спочатку тестувати на непомітному місці, щоб переконатися, що нічого не ламається.

  1. Виберіть дату та час

Якщо під час тестування не викликає проблем і помилок, то прийшов час до повномасштабного переїзду. Виберіть години доби, які не дуже популярні для відвідувачів вашого сайту. Наприклад, бізнес-сайт може вибрати вихідні або пізні нічні тимчасові інтервали для перенесення доменних імен. Також можна відобразити повідомлення «заплановане обслуговування сайту» для попередження користувачів, які потрапляють на неактивний сайт під час перемикання.

  1. Повідомте Google Know You Moved

Перейшовши на нове доменне ім’я, ви повинні повідомити Google, що ви переключили домени. Це можна зробити за допомогою інструменту «Змінити адресу» в консолі пошуку Google.

  1. Оновіть свій Sitemap

Після того, як ви переїхали, обов’язково надішліть свій новий файл Sitemap в Google. Google також рекомендує відправити старий файл Sitemap, що містить URL-адреси, які пересилаються.

Ви готові знайти свій наступний домен?

На сторінці акційних доменів вас завжди чекають міжнародні домени зі знижкою до 95%.