6. Вимоги перевірки домену для OV SSL сертифікатів

Наступною вимогою для випуску OV SSL сертифікату є перевірка домену. На даному етапі Центр сертифікації (ЦС) спробує перевірити, чи належить домена адреса організаці.

Що таке перевірка домену?

Щоб задовольнити вимогу перевірки домену, необхідно довести, що ваша організація володіє доменом, на який була зареєстрована.

Існує кілька способів зробити це, але Центр сертифікації почне з розгляду реєстру WHOIS. WHOIS – це інтернет-база даних, в якій зберігаються дані реєстратора домену. Для даного підходу запис повинна бути загальнодоступною і відображати перевірене фірмове найменування з корпоративним ідентифікатором разом з фізичною адресою.

Якщо ваші дані у WHOIS загальнодоступні і містять інформацію, надану під час реєстрації, значить ви задовольнили дану вимогу.

Якщо немає, існує ще три способи задовольнити вимогу перевірки домену.

Альтернативні методи

Додаткові способи задоволення цієї вимоги включають:

Оновлення вашої записи WHOIS. Якщо дані у вашій записи WHOIS застаріли або некоректні або ж включений параметр конфіденційності, ви можете оновити запис і запросити від Центр сертифікації підтвердження своїх даних WHOIS

  • Підтвердження правильної електронної пошти. Центр сертифікації також може використовувати електронну пошту, щоб отримати підтвердження права власності на домен. Електронна пошта може бути відправлена на адресу в запису WHOIS або відправлена на один з п’яти попередньо схвалених адрес електронної пошти:
  1. Admin@yourdomain.com
  2. Administrator@yourdomain.com
  3. Webmaster@yourdomain.com
  4. Hostmaster@yourdomain.com
  5. Postmaster@yourdomain.com
  • Лист щодо юридичного висновка. Якщо ваші дані не можуть бути переглянуті або оновлені, ви також можете доручити адвокату або бухгалтера (які мають хорошу репутацію) підписати лист, що підтверджує ваше володіння доменом. Це називається листом щодо юридичного висновка (також відомомий як лист про професійну думку або POL). У той час як отримання POL може мати труднощі, його корисність незаперечна – його можна використовувати для задоволення чотирьох з п’яти вимог перевірки організації. Більше інформації про POL читайте тут.

Можливо, вас зацікавить: