Вимоги до форми реєстрації EV SSL сертифікату

Перша вимога для отримання Extended Validation SSL-сертифіката найпростіща. Ви просто заповнюєте форму реєстрації та повертаєте її в Центр сертифікації. Форма складає едину сторінку, вона вимагає тільки деяку базову інформацію про вас, вашу організацію і, можливо, контакти HR, який можуть підтвердити, що ви дійсно працюєте з компанією, на яку подаєте заявку.

Організаційний контакт

Протягом всього процесу розширеної перевірки фізична особа, яка подає заявку на сертифікат, буде називатися організаційним контактом. Це означає, що ви – точка контакту для своєї компанії.

Майте на увазі, що причина, по якій існує розширена перевірка, полягає в тому, щоб аутентифікувати справжні компанії,  диференціюючи їх сайти від інших веб-сайтів і дозволяючи їм надавати своїм клієнтам або покупцям велику ступінь довіри. Форма реєстрації – перша вимога, яку необхідно виконати в процесі перевірки. Ідея цього полягає в тому, щоб переконатися, що ви – організаційний контакт – маєте право діяти від імені вашої організації в першу чергу.

Вимога може здатися суворою, але це для блага компанії. Співробітнику, що має хорошу репутацію, нема про що турбуватися. Це виключить можливість, що хтось видасть себе за співробітника, бажаючи зробити акти шахрайства, і отримає сертифікат для сайту самозванця. Ніхто – ні ваша організація, ні центр сертифікації – не хоче, щоб це відбулося, тому в інтересах всіх переконатися, що ви авторизовані для оформлення заявки на цей SSL сертифікат до моменту, як процес буде продовжений.

Яку інформацію запитує форма реєстрації?

Форма реєстрації, іноді звана підтвердженням угоди, фокусується на отриманні інформації щодо організаційного контакту. Вона запитує ім’я організації, повне ім’я організаційного контакту, офіційний титул організаційного контакту, підпис організаційного контакту, дату і місце підписання.

На жаль, цифрові підписи або штампи з печаткою не приймаються, тому вам доведеться роздрукувати форму, підписати її, а потім відсканувати або відправити факсом назад в Центр сертифікації. Скан-копію можна відправити і по електронній пошті, але в цьому випадку отримання сертифікату суттєво затримається.