7. Дзвінок від Центру сертификації для кінцевої перевірки OV SSL сертифікатів

Дзвінок від Центру сертифікації для кінцевої перевірки є останньою вимогою для випуску OV SSL сертифікату. ЦС дзвонить на номер телефону, пов’язаний організацією, для перевірки деталей замовлення.

Що таке заключний дзвінок?

Щоб завершити процес перевірки організації і видати SSL сертифікат, Центр сертифікації повинен зателефонувати і поговорити з вами або вашим зазначеним заявником (адміністратором сайту) по підтвердженому номеру телефона організації, щоб підтвердити деталі замовлення.

Це здається простою вимогою. Просто переконайтесь, що ви або ваш адміністратор сайту доступні, щоб прийняти дзвінок і відповісти на нескладні питання. Як правило, це – «Ви робили замовлення?», «Як називається ваша компанія?» І так далі. Весь процес займає менше п’яти хвилин.

Якщо ж до вас не додзвонитися за вказаним номером телефону, не хвилюйтеся. Центр сертифікації спробує зв’язатися з вами кількома різними способами.

Альтернативні методи

  • Розширення або IVR. Якщо ваша телефонна система використовує розширення або інтерактивний голосовий відповідь (IVR), тоді Центр сертифікації буде працювати через телефонну систему для підключення до вас. Тому, поки ваше розширення вказано або ваш телефон знаходиться в зоні досяжності за допомогою IVR, все в порядку.
  • Передача або альтернативний номер. Якщо у вас немає розширення або IVR, ЦС може також мати реєстратора (або того, хто відповідає на телефонні дзвінки), щоб передавати або надавати їм ваш прямий номер.

Просто дайте відповідь на питання ЦС і ви виконаєте останню вимогу.

Після цього Центр сертифікації надасть вам SSL сертифікат. Все, що вам потрібно – встановити його.