Як налаштувати HTTPS для PrestaShop

У новій серії поговоримо про перехід на HTTPS, якщо ви використовуєте CMS PrestaShop 1.6.x або 1.7.x.

Попередні випуски тут:

Що таке змішаний контент (mixed content) і як його виправити

Як налаштувати HTTPS для WordPress

Як налаштувати HTTPS для Joomla

Як налаштувати HTTPS для OpenCart

Як налаштувати HTTPS для Drupal

Як налаштувати HTTPS для MODX

Як налаштувати HTTPS для Бітрікс

Отже, традиційний крок за номером 0 – створення резервної копії файлів і бази даних сайту. Далі потрібно зайти в панель керування вашої CMS. Зазвичай вона знаходиться за посиланням виду http://site.com/adminXXXX, де ХХХХ – це деякі випадкові символи. Така адреса встановлюється з метою протидії брут-форс атакам.

Перейдіть в адмін-панелі в розділ Параметри магазину – Загальне і натисніть посилання для перевірки наявності на домені SSL-сертифікату.

Ви ж пам’ятаєте, що сертифікат на сайті уже має бути встановленим? Нагадуємо, як вибрати і встановити SSL-сертифікат.

prestashop ssl

Після ви можете побачити “страшне” попередження, що посилання, по якому здійснюється перехід, небезпечне. Не потрібно лякатися, це повідомлення викликано тим, що ви авторизувалися в адмін-панелі спочатку по HTTP, а тепер при перевірці відбувається переспрямування на протокол HTTPS. Підтвердіть перехід далі.

prestashop warning

Після цього на сторінці налаштувань з’явиться перемикач для увімкнення SSL на сайті.

prestashop ssl

Робота сайту по HTTPS вмикається в два етапи: спочатку натискаєте Включити SSL – Так, зберігаєте, і стає активним пункт Включити SSL на всіх сторінках – виберіть Так і ще раз збережіть.

На цьому все, редірект в .htaccess додавати не потрібно – PrestaShop використовує перенаправлення в своїх скриптах.

Якщо сайт не зовсім коректно працює, є помилки змішаного вмісту, то спробуйте очистити кеш і перекомпілювати шаблони Smarty. Зробити це можна в розділі Розширені параметри – Продуктивність.

prestashop cache

Ви можете зручно, швидко, і головне – безкоштовно перенести свій сайт PrestaShop на Hostpro. Для цього просто заповніть заявку на нашому сайті. Також обирайте власний надійний тариф PrestaShop хостингу з тестовим періодом, антивірусом та безкоштовним SSL-сертифікатом. Нагадаємо, що наша команда техпідтримки готова допомогти вам у вирішенні найважливіших питань 24/7.