Встановлення та налаштування ownCloud через панель управління ISPmanager

OwnCloud – хмарний ресурс для обміну, зберігання і синхронізації даних з відкритим вихідним кодом. Він дозволяє зберігати всі файли на власному сервері без участі сторонніх сервісів. У даній статті ми допоможемо встановити та налаштувати ownCloud через панель управління ISPmanager.

Для початку створюємо користувача і домен для вашого ownCloud. Перейдіть у вкладку «Учетные записи», після «Пользователи» і натисніть «Новый пользователь».

Тип обробника — FastCGI. Для роботи ownCloud необхідна версія PHP вище ніж 5.6.0 — швидше за все, в списку буде присутня версія 7.0 – обирайте її.

На кроці 2 виберіть потрібні пункти, перевірте правильність створюваного доменного імені та натисніть кнопку «Далее».


Створивши користувача, тепер потрібно створити базу даних. Для цього перейдіть в розділ «Инструменты» і виберіть «Базы данных». Після на панелі зверху натисніть кнопку «Создать».


Задайте ім’я нової бази даних і пароль.

 


Після створення бази даних, домену та користувача, знадобиться завантажити ownCloud. Виконати завантаження можна тут.


Завантаживши архів ownCloud, зайдемо з даними нового користувача. Для цього треба зайти в розділі «Учетные записи» у вкладку «Пользователи», там виберіть створений акаунт, а після «Войти».


Користувач повинен змінитися на того, якого ви створили. Переконатися в цьому можна в правому верхньому куті. З аккаунта нового користувача зайдіть до менеджера файлів. Тут потрібно буде встановити на сервер завантажений раніше архів.


Виберіть архів ownCloud і дочекайтеся його встановлення, а після за допомогою кнопки Вилучити розпакуйте вміст.


Спочатку файли розміщуються в папку з назвою ownCloud. Щоб на шляху не було повторення папки, перемістіть весь вміст на один каталог назад.


Якщо всі дії були виконані правильно, а версія PHP відповідає вимогам, то перейшовши на сторінку ownCloud, ви побачите сторінку установки ownCloud.

Якщо все виконано правильно, перед вами з’явиться сторінка входу в установлений ownCloud. На цьому етапі створюється обліковий запис для подальшої роботи.


Створіть нового користувача, поле Data folder залишайте без змін.

Внизу вкажіть дані створеної бази даних. Значення localhost в останньому рядку залишайте без змін.

Після реєстрації натисніть Finish setup і вам відкриється екран входу. Увійдіть під аккаунтом, який ви створили.

Перше відкриття ownCloud буде супроводжуватися вікном з пропозицією встановити додатки на ваш ПК або мобільні пристрої. Завантажте необхідні додатки або ж пропустіть цей крок. Ви матимете можливість повернутись до нього пізніше.


У підсумку ви потрапите в ваш ownCloud, з яким можна виконувати повноцінну роботу.


На цьому установка ownCloud через панель управління ISPManager завершилась.