Встановлення та налаштування ownCloud через панель управління CentOS Web Panel

OwnCloud – хмарний ресурс для обміну, зберігання і синхронізації даних з відкритим вихідним кодом. Він дозволяє зберігати всі файли на власному сервері без участі сторонніх сервісів. У даній статті ми допоможемо встановити та налаштувати ownCloud через панель управління CentOS Web Panel.

Перед тим як перейти до створення користувача для ownCloud, потрібно вибрати потрібну конфігурацію веб-сервера. Для цього потрібно виконати наступні дії.

Для початку перейдіть у вкладку новий користувач, вам відкриється High Performance Web Servers Configuration. Перший крок просто пропускаємо, натиснувши Skip.

Після установки натисніть кнопку «Let’s build new WebServers».

Тут оберіть конфігурацію Nginx & Apache, а після натискаємо «Save & Rebuild Configuration».

Якщо все виконано правильно, ви побачите наступне:

tcp        0 0 195.191.24.92:80        0.0.0.0:* LISTEN 5760/nginx: master 
tcp6       0 0 :::8181                 :::* LISTEN 5672/httpd

Це свідчить, що Nginx & Apache запущені успішно. Після цього пройдемо процес створення користувача. Заповніть відмічені рядки актуальною інформацією і натисніть «Create».


Після створення нового облікового запису перейдіть в розділ SQL Services – «MySQL Managere» – «Create Database» і створіть нову базу даних.

Створивши базу даних, домен і користувача, необхідно завантажити ownCloud. Виконати завантаження можна тут . Завантажте та встановіть у папку створеного домена / home / USERNAME / public_html, де USERNAME – ваш створений користувач.

Якщо ви бачите таке попередження, значить ownCloud не вистачає певних PHP модулів для повноцінної роботи. Знову введіть ваш IP адреса сервера і перейдіть за посиланням виду http://111.111.11.1:2030.

Відзначте модуль intl, встановіть і збережіть зміни. Після буде запущений процес переналаштування сервера, який займе деякий час. (Від 5 до 20 хвилин). Цей крок завершує установку ownCloud, залишилося тільки налаштувати веб-додаток для роботи.

Перейдіть по домену, за яким розташовується ownCloud. Вам відкриється вікно створення облікового запису. Тут впишіть бажані дані, поле Data folder залишаємо без змін.

 

Внизу вказуємо дані створеної MySQL (значення locahost залишайте без змін).

Заповнивши поля актуальною інформацією, натисніть Finish setup для завершення реєстрації. Вам відкриється екран входу — увійдіть в ownCloud під створеним аккаунтом.

При першому вході в ownCloud вам відкриється вікно установки додатків на актуальні платформи — скачайте їх, якщо хочете синхронізувати з пристроями або пропустіть крок, до якого можна повернутися в будь-який момент.

Кінцевим результатом буде те, що ви потрапите в веб-додаток, з яким зможете вести роботу.