Інтеграція Joomla в CDN

З 1 березня 2020 року послуга CDN хостингу підтримується в більш сучасному і вигідному рішенні, що сполучає не тільки мережу доставки контенту, але і інші корисні функції – Cloudflare. Детальніше ознайомитись з продуктом Cloudflare і замовити його можна тут.

Joomla входить до списку найбільш популярних CMS-систем, призначених для створення і обслуговування сайту будь-якої складності.  

У цій статті ми розглянемо спосіб інтеграції системи Joomla в CDN.

Перед тим як виконати будь-які дії, вкрай рекомендуємо створити резервну копію вашого сайту і його бази даних.

1.  Для початку вам буде потрібно встановити CDN для розширення Joomla! Завантажити актуальне розширення можна з сайту www.regularlabs.com/extensions/cdnforjoomla. Після скачування вам не потрібно розпаковувати цей файл.

1.1 Перейдіть в панель адміністрування Joomla.

Joomla, CMS, хостинг, Украина

1.2 Перейдіть на вкладку Extensions у верхній панелі навігації та оберіть Extension Manager. Ви повинні бути в розділі Встановлення, якщо не натиснути посилання Install вгорі.

Joomla, CMS, хостинг, Украина

1.3 Перейдіть в розділ під назвою Upload Package File, натисніть кнопку Choose file та перейдіть на CDN для Joomla! обравши розширення, яке ви завантажили.

1.4 Натисніть кнопку Upload & Install, щоб встановити розширення на ваш сайт.

Joomla, CMS, хостинг, Украина

2. Натисніть вкладку Extensions на верхній панелі навігації та оберіть Plugins.

Joomla, CMS, хостинг, Україна

3. Наступним кроком буде потрібно знайти плагін «CDN for Joomla! Plugin ». В системі він прописаний як System – CDN for Joomla. Для зміни його налаштувань просто натисніть на його іконку.

4. На сторінці налаштувань в розділі CDN введіть CNAME URL-адресу CDN в поле домену CDN та збережіть зміни. Якщо ви не використовуєте CNAME, ви можете отримати URL-адресу CDN, перейшовши до галузі управління вашого ресурсу CDN.

Joomla, CMS, хостинг, Украина

5. Якщо всі дії були виконані правильно, то з цього моменту ви почнете використовувати CDN.

Для перевірки роботу плагіна, подивіться джерело сторінки вашого сайту. Якщо в ваших URL-адреси відображається CNAME або CDN URL, ви успішно інтегрували свій сайт.