Плагін AllinOneSEOPack Частина 2. Продуктивність та налаштування модулів

post thumbnail

Нагадаємо, що ми розбираємо налаштування плагіну AllinOneSEOPack, який стане для вас помічником при проведенні внутрішньої оптимізації сайту і для підготовки до зовнішнього просування. Цей SEO плагін має велику кількість налаштувань і в першій частині статті ми докладно розглядали розділ Загальні налаштування. У другій частині ми розберемо такі розділи, як Продуктивність та Модулі.

Продуктивність (Швидкодія)

Цей розділ подає технічні параметри вашого сайту.

Розділ "Продуктивність" в AllinOneSEOPack
  • Збільшити ліміт пам’яті. Це поле регулює максимальний обсяг пам’яті PHP для WordPress. Даний параметр залежить від вашого хостингу, на якому розташований сайт, а так само регулюється файлом php.ini, якщо WP_MEMORY_LIMIT визначено у файлі wp-config.php. Ви можете нічого не змінювати, так як це найбільший параметр виставлений при підключенні плагіну.
  • Збільшити час виконання. Дозволяє встановити час відгуку. При нормальній роботі хостингу, можна залишити значення за замовчуванням. Якщо отримуєте повідомлення про помилку, можна спробувати змінити.
  • Примусовий перезапис. Ми залишаємо увімкненим, щоб інші плагіни або шаблони не могли придушити мета теги, які ви налаштуєте.

Про систему

Раздел "О системе"

У цьому полі нічого не можна змінити. Це інформація про параметри сайту на вашому хостингу, нею можна скористатися лише для усунення збоїв.

Переглянувши цей розділ, можна зрозуміти, що хороший хостинг має значення для просування сайту. Ми можемо порекомендувати вам WordPress хостинг, завдяки його автоматичним налаштуванням вам буде зручно і приємно працювати.

Управління модулями. Модуль, який ви хочете використовувати необхідно Активувати.

XML Карта сайту. Це інструмент, який дає сигнал пошуковій системі, як правильно індексувати ту чи іншу сторінку. Перевагою даного плагіну є те, що він дозволяє створити динамічну карту сайту і швидко налаштувати всі потрібні параметри.

XML карта сайту
  • Префікс файлу. Це назва файлу карти сайту. Краще залишити за замовчуванням sitemap.
Префікс файла в XML карті сайту
  • Оновлювати за розкладом. Ви можете в примусовому порядку, обрати з параметрів, повідомляти пошуковим системам про зміни на сайті. Роботи будуть отримувати повідомлення відповідно до обраного вами розкладу. Обирайте параметр, орієнтуючись на частоту додавання інформації на сайт.
  • Увімкнути індексування карти сайту. Цей параметр слід ввімкати тільки, якщо карта сайту має 50 000 URL’ов або файл розміром більше 5Мб. Як правило такий параметр застосовується для інтернет-магазинів.
Типи записів та таксономій
  • Типи записів. Таксономії. У цьому полі ви відзначаєте всі сторінки, які будуть враховуватися картою сайту і відповідно індексуватися пошуковими системами.
  • Увімкнути архіви за день. Увімкнути  сторінки авторів. Увімкнути зображення. – Пташечки не ставимо.
Галочки в настройках карты сайта
  • Створити стислу версію карти сайту. Використовується параметр стиснення .GZip. Він необхідний в тому випадку, якщо пошукові роботи не зможуть дістати звичайний файл Sitemap. Прибираємо пташечку, яка увімкнена за замовчуванням.
  • Посилання на карту з віртуального robots.txt. Ми залишаємо, так як він додає посилання Sitemap до файлу Robots.txt.
  • Динамічна карта сайту. Звичайно ж, залишаємо пташечку. Наша карта сайту буде генеруватися автоматично кожного разу, коли на сайті буде додаватися нова сторінка або на старій сторінці будуть вноситися зміни. Різниця між статичним файлом і динамічним полягає в оновленнях. При динамічному Sitemap, вам не доведеться вручну вносити зміни в карту сайту кожен раз, при внесенні їх на сайт. Таким чином на ній завжди буде актуальна інформація, яка буде генеруватися автоматично.

Додаткові сторінки

  • Цей параметр дозволяє додати URL сторінок, яких немає за замовчуванням, але які ви хочете включити в Sitemap.

Вимкнені об’єкти

Вимкнені об'екти

Цей розділ говорить сам за себе. Він дозволяє вимкнути рубрики або певні сторінки, які ви не хочете, щоб відображались в Sitemap. Щоб вимкнути сторінки в полі пропишіть через кому назву сторінки, без назви сайту, наприклад «anglyskiy-dlya-nachinayushih, kontakty, cart».

Якщо для вас категорично важливо, щоб де-який контент не індексувався, то краще все-таки закрити його через NOINDEX, так як вимкнення з карти сайту не дає повного вимкнення з індексування, якщо на вашому сайті є посилання, які відправляють на сторінки з цим контентом.

Пріоритети

Параметри сторінки "Пріоритети"

Ці параметри дають сигнал пошуковій системі про важливість тієї чи іншої сторінки для користувача сайту. Виставляємо “Головна сторінка” – 1.0 (100%). Тільки одна сторінка може мати такий пріоритет. Кінцеві сторінки з інформацією ( “Записи” і “Сторінки”) краще виставити 0.9 (90%). “Таксономії” 0.7 (70%).

Частота оновлень

Показує пошуковій системі, як часто вносяться зміни на сторінки. Також через цю опцію можна вказати пошуковій системі з якою частотою необхідно переіндексовувати дану сторінку. Частоту виставляєте в залежності від динаміки оновлень інформації на вашому сайті, але при цьому рекомендуємо встановлювати її не рідше, ніж один раз на місяць (monthly).

На цьому налаштування sitemap.xml закінчені. Натисніть Оновити карту сайту. Вгорі налаштувань сторінки Sitemap є посилання подивитися карту сайту. Перейшовши по ній можна побачити, як виглядає даний файл.

Соціальні метадані

Цей розділ дозволяє створити зовнішній вигляд посту, який розміщується в соціальних мережах. Модуль не працює “автоматичною підтяжкою” посту. Вам необхідно додати посилання на сторінку сайту в соціальну мережу і тоді ви побачите налаштування. Але соціальний модуль плагіну AllinOneSEOPack дає можливість вам самостійно сформувати, який буде мати вигляд пост, а не те як підтягує його соцмережа за посиланням.

Соціальні метадані для сайту

Налаштування головної сторінки

Налаштування головної сторінки

Если отметите галочкой на “Использовать AIOSEO”, то в соц. сети будут тянуться настройки, прописанные ранее в плагине в разделе “Общие настройки”.

Название сайта, Заголовок, Описание. Если пропишете эти поля, то главная страница сайта будет по разному выглядеть в результатах поиска и на страницах социальных сетей.

Изображение главной (домашней страницы). Можете загрузить изображение или просто добавить ссылку на картинку, которой будет представлена главная страница.

Настройки изображения

Настройки изображения
  • Оберіть OG: Джерело зображення. У спадному меню є можливість обрати яке зображення буде підтягуватися в соцмережі. Рекомендуємо використовувати мініатюру, яку ви задасте запису або сторінці.
  • Використовувати зображення за замовчуванням, якщо іншого не знайдено. Це означає, що якщо картинка не була знайдена, то автоматично буде підтягуватись зображення за замовчуванням.
  • Параметри Ширина і Висота ви задаєте самостійно, але не менше 600 * 315 пікселів і розміром не більше 5 МБ.
  • Використовувати для користувача поля для зображення. Можна створити самостійно додаткові опції для зображення і ввести їх назву через кому в ту область. Але як правило, роблять це тільки деякі розробники, тому можете ігнорувати це поле.

Соціальні посилання

Заповнити цей розділ просто: введіть посилання на профілі в соціальних мережах по одній в рядку. Відзначте Особистість або Організація. І пропишіть Пов’язану назву. У всіх пунктах дотримуйтеся одного стилю: якщо ви просуваєте сайт компанії, то і посилання в соцмережах вказуйте компанії, пташечкою відзначте  Організація та пропишіть Назву вашої фірми та навпаки, якщо просуваєте власний сайт.

Далі пройдіть налаштування Facebook і Twitter. Складнощів немає, просто додайте свій ідентифікатор адміністратора на Фейсбук та адресу в Twitter і відзначте потрібні елементи.

Коли ви пройдете усі налаштування, перейдіть до запису або сторінки. Внизу, де раніше прописували мета-теги для сторінки, з’явиться ще одна вкладка, в якій ви можете редагувати всі параметри посту для соціальних мереж. Щоб інформація в соц. мережі і на сторінці відрізнялася – замініть зображення, пропишіть інший опис та заголовок. Наприклад, додайте більше рекламного тексту або спеціальну картинку.

Розширені налаштування. Потрібні в тому випадку, якщо ви використовуєте короткі коди (шотркоди) в заголовку і описі.

Налаштування "Сканувати соціальні мета"

Сканувати соціальні мета. Цей розділ корисно час від часу використовувати для уникнення помилок та дублів соціальних мета тегів на вашому сайті, які можуть бути створені шаблоном або іншими плагінами.

Robots.txt

Файл Robots.txt – це пряма вказівка пошуковим роботам на те, які саме сторінки сайту дозволені або заборонені для індексування.

Модуль Robots.txt в плагіні AllinOneSEOPack

Модуль Robots.txt в плагіні AllinOneSEOPack за замовчуванням налаштований оптимально під вимоги пошукової системи. Відповідно, якщо ви робите простий сайт на WordPress, без формування особистих кабінетів та прийому платежів і т.д., можете просто його активувати і ніяких додаткових налаштувань не виставляти.

Добавление правила в плагине AllinOneSEOPack

Якщо ви хочете закрити певні сторінки, вимкнувши їх з пошукової видачі, додайте Шлях до каталогу, вкажіть пошуковий та натисніть Додати правило. Внесені зміни буде видно у віконці або перейдіть на сам файл Роботс, щоб подивитися.

Решта модулів розглянемо поверхнево, так як в них немає складних налаштувань та все інтуїтивно зрозуміло.

Редактор файлів

Цей модуль дає можливість внести правки «на місці» в 2 файли – Robots.txt і .htaccess. Стане в нагоді він, якщо ви вирішите вручну додати правила в Роботс або налаштувати редирект, управління доступом і інші директиви.

Редактор файлів в плагіні AllinOneSEOPack

Імпорт & експорт

Якщо ви створюєте резервну копію або переносите свій сайт, то даний модуль дає можливість експортувати усі налаштування плагіну AllinOneSEOPack, а потім імпортувати на потрібний ресурс.

Модуль експорту та імпорту налаштувань в All in One SEO Pack

Блокувальник шкідливих ботів

Назва говорить сама за себе. Ставимо пташечки навпроти Блокувати. І при бажанні, можете поповнити списки заборонених реферерів і агентів.

Блокувальник шкідливих ботів в All in One SEO Pack плагіні

Сподіваємося, що дана стаття буде для вас корисною і зробить роботу з плагіном AllinOneSEOPack легшою. Удачі в просуванні вашого сайту!

Telegram Hostpro

Наш телеграм

з важливими анонсами, розіграшами й мемами

Приєднатися

Можливо, вас зацікавить

Плагін AllinOneSEOPack Частина 1. Основні налаштування

Плагін AllinOneSEOPack Частина 1. Основні налаштування

Якщо ви створюєте свій сайт не тільки для «краси» і розумієте, що органічний трафік...

Diana Honcharenko | Оновлено: 26.03.2018