4. Вимоги перевірки місцезнаходження для OV SSL сертифікатів

Після аутентифікації організації, наступною вимогою для випуску OV SSL сертифікату довести місцезнаходження. Для цієї вимоги центр сертифікації (CA) спробує перевірити, чи має ваша організація або компанія активну юридична присутність в зареєстрованому місці.

Що таке місцезнаходження?

Щоб виконати вимогу до місцезнаходження, Центр сертифікації (ЦС) повинен переконатися, що ваша організація має законне фізична присутність в країні або штаті, де вона зареєстрована. ЦС не потрібно перевіряти фактичну адресу вулиці, а тільки місто, штат або країну в адресі.

Зазвичай Центр сертифікації намагається перевірити таку інформацію, скориставшись пошуком роботи в інтернет-базі даних уряду. Він буде шукати у відповідній базі даних і перевіряти реєстраційні дані – місто / штат / країну в вашій адресі на відповідність відомостям, які ви надали на початку процесу.

Якщо все буде перевірено, значить ви задовольнили дану вимогу.

Однак, якщо частина інформації не збігається, вам потрібно буде використовувати інший метод щоб довести своє місцезнаходження.

На щастя, є ще три способи задовольнити умову.

Додаткові методи

  • Офіційні реєстраційні документи – Центр сертифікації прийме документи від вашого місцевого уряду (міста, штату або країни), які перевіряють інформацію, надану вами під час реєстрації. Підходять як установчі документи, так і зафрахтовані ліцензії із заявою DBA.
  • Dun & Bradstreet – надання повного кредитного звіту DUNS дозволить центру сертифікації перевірити фізичну адресу, пов’язаний з вашою організацією. Кредитні звіти Dun & Bradstreet неймовірно корисні для перевірки, оскільки можуть задовольнити як це вимога, так і умова про аутентифікації організації.
  • Лист про юридичному висновку. Лист з юридичним висновком, який іноді називають листом POL або професійним думкою, є документом, в якому бухгалтер або адвокат з хорошою репутацією перевіряє законність вашого бізнесу. Вони можуть використовуватися для задоволення чотирьох з п’яти вимог до випуску OV SSL сертифікату. Дізнатися більше про листи професійної думки можна тут.

Ви можете використовувати будь-який з цих методів для підтвердження свого місцезнаходження.