Інтеграція PrestaShop в CDN

З 1 березня 2020 року послуга CDN хостингу підтримується в більш сучасному і вигідному рішенні, що сполучає не тільки мережу доставки контенту, але і інші корисні функції – Cloudflare. Детальніше ознайомитись з продуктом Cloudflare і замовити його можна тут.

PrestaShop – це популярна CMS-система для роботи і обслуговування інтернет-магазинів малого та середнього розмірів. CMS PrestaShop користується попитом у багатьох розробників, які знайшли в системі не тільки простоту в роботі, але також широкий функціонал, який можна розширити ще більше шляхом підключення додаткових модулів. Окрім того, PrestaShop є найбільш компактною платформою, завдяки чому працювати з нею зручно навіть при повільному інтернет-з’єднанні.

У цій статті ми розглянемо спосіб інтеграції системи PrestaShop в CDN.

Перед тим, як виконати будь-які дії, наполегливо рекомендуємо створити резервну копію вашого сайту і його бази даних.

1. Увійдіть в панель управління CMS PrestaShop.

PrestaShop, HostPro, хостинг, Украина, CMS

2. В панелі управління знайдіть пункт Advanced Parameters, а після виберіть Performance.

PrestaShop, HostPro, хостинг, Украина, CMS

3. На сторінці Performance знайдіть розділ CCC (COMBINE, COMPRESS AND CACHE) і змініть положення з NO на YES на перших чотирьох пунктах CCC:

– Smart cache for CSS;

– Smart cache for JavaScript;

– Minify HTML;

– Compress inline JavaScript in HTML;

4. Після цього збережіть зміни, натиснувши відповідну клавішу Save.

PrestaShop, HostPro, хостинг, Украина, CMS

5. Следующим шагом на этой же странице найдите раздел MEDIA SERVERS (USE ONLY WITH CCC) и в первое поле Media server #1 введите свой URL CDN или CNAME.

PrestaShop, HostPro, хостинг, Украина, CMS

6. Після цього також збережіть зміни, натиснувши Save.

7. Якщо всі перераховані кроки виконані правильно, ви успішно підключили свою систему PrestaShop до CDN. Для того, щоб переконатися в коректності роботи, ви можете відкрити свій сайт і подивитися вихідний код. Там ви маєте побачити URL-адреси CDN, які використовуються для завантаження статичного контенту.