5. Вимоги телефонної перевірки для OV SSL сертифікату

Одним з найбільш простих вимог в процесі перевірки організації є телефонна перевірка. У вас є номер телефону? Чи підлягає він перевірці стороннім довідником? Якщо так, то ви задовольнили усі вимоги.

Що таке телефонна перевірка

Щоб задовольнити вимоги телефонної перевірки, у вас повинен бути активний телефонний список номерів організації, яка підлягає перевірці в прийнятному онлайн-довіднику. У лістингу повинно відображатися той же ім’я і фізичну адресу, перевірений раніше.

Щоб перевірити це, перше джерело, куди звернеться Центр сертифікації – інтернет-бази даних уряду. Якщо ваш номер телефону вказаний, а назва організації та адреса збігаються – ви задовольнили дані вимоги.

На жаль, більшість урядових баз даних не показують номер телефону. Це трохи ускладнює ситуацію для Центру сертифікації, але якщо ваша організація має зареєстрований телефонний номер, то з цим не буде проблем.

Альтернативні методи

Якщо в інтернет-базі даних уряду немає номера телефону вашої організації, можна скористатися альтернативними способами:

  • Сторонній довідник. Центр сертифікації може використовувати існуючий або новий телефонний список з прийнятного стороннього довідника. Приклади цих прийнятих каталогів включають Жовті сторінки, Scoot, 192.com і т. Д. Але майте на увазі, що ім’я і фізичнп адресуп повинні бути точно такими ж.

Примітка: Comodo більше не братиме сторонні довідники для цього вимоги; при неможливості знайти інформацію в інтернет-базі даних уряду, Comodo буде приймати тільки звіти POL, Dun & Bradstreet або списки BBB.

  • Лист про юридичному висновку. Іншим варіантом є лист про юридичному висновку (також зване листом професійної думки або POL). Листи з правовою думкою можуть задовольняти чотирьом з п’яти вимог до перевірки організації, включаючи дану вимогу. Просто роздрукуйте форму POL від свого Центру сертифікації, завірте його підписом адвоката або бухгалтера (вони повинні мати хорошу репутацію). Детальніше про POL можна почитати тут.

Будь-який з цих методів буде задовольняти вимогу телефонної перевірки.

Перевірочний дзвінок здійснюється представником Центру сертифікації на англійській мові. За індивідуальною домовленістю з Центром сертифікації, перевірочний дзвінок може здійснюватися російськомовним представником.