2. Перевірка домену для отримання SSL-сертифіката

SSL-сертифікати с перевіркой домена є найбільш поширеними з трьох типів SSL / TLS. У той час як для розширеної перевірки та перевірки організації, що подала заявку на сертифікат, потрібно кілька послідовних кроків, перевірка домену займає всього один. Файлова аутентифікація. Центр сертифікації надасть вам текстовий файл, який необхідно завантажити в кореневий каталог.

Центр сертифікації повинен переконатися, що особа або організація, що подає заявку на сертифікат, є власником зареєстрованого домену.

Що таке перевірка домена?

Щоб задовольнити вимогу перевірки домену, ви повинні підтвердити, що володієте доменом, зазначеному в замовленні. Найбільш простий і кращий спосіб – аутентифікація по електронній пошті. Під час перевірки автентичності на основі електронної пошти, Центр сертифікації відправляє електронного листа реєстратору WHOIS по електронній пошті з проханням підтвердити, що вони дійсно зареєструвалися для сертифіката. Після підтвердження статусу власника листом, сертифікат буде виданий.

Цей процес займає всього кілька хвилин.

ЦС може відправити електронний лист з підтвердженням на один з п’яти попередньо схвалених адрес електронної пошти, пов’язаних з веб-сайтом. П’ять попередньо схвалених адрес:

  • Admin@yourdomain.com
  • Administrator@yourdomain.com
  • Webmaster@yourdomain.com
  • Hostmaster@yourdomain.com
  • Postmaster@yourdomain.com

Якщо ви не можете задовольнити вимогу перевірки домену по електронній пошті, є альтернативні методи.

Альтернативні методи

Є два додаткових способа задовольнити вимогу перевірки домену, хоча один з них є ексклюзивним для Comodo. Ці альтернативні методи:

  • Файлова аутентифікація. ЦС надасть вам текстовий файл, який необхідно завантажити в кореневій каталог вашого веб-сайту. Після чого, він буде перевірений Центром сертифікації через HTTP або HTTPS.
  • Аутентифікація на основі запису CNAME (Тільки для сертифікатів Comodo) – Comodo надасть вам два унікальних значення хеша (це MD5 і SHA1), які потрібно ввести в запис CNAME DNS. Для цього потрібно використовувати наступний формат: «<MD5 hash> .yourdomain.com CNAME <SHA-1 hash> .comodoca.com». Після цього Comodo перевірить його і використовує, щоб задовольнити вимогу перевірки домену.

Останній крок – отримати SSL сертифікат від ЦС. Після вам потрібно буде встановити його. Для отримання додаткової інформації про встановлення сертифіката SSL натисніть тут.