Вимоги перевірки домену для видачі EV SSL сертифіката

Вимога перевірки домену для EV SSL-сертифіката є досить простою. Центр сертифікації (ЦС) підтверджує, що ваша компанія дійсно юридично володіє доменом, зазначеним при розміщенні замовлення.

Завершення перевірки домену

Перший спосіб, за допомогою якого Центр сертифікації перевірятиме приналежність домена – перевірка Who.is. Детальніше про те, що таке база Who.is читайте за цим посиланням.

Щоб ЦС міг перевірити право власності на сайт, запис повинна бути загальнодоступною і відображати правильну інформацію. Наприклад, перевірене ім’я і фізична адреса повинні відповідати інформації, зазначеній в сертифікаті і формі реєстрації.

Якщо інформація не відповідає або недоступна для перегляду, може знадобитися оновити запис Who.is, а потім попросити, щоб Центр сертифікації повторно провів процедуру перевірки.

Альтернативні методи для задоволення вимог перевірки домену

Якщо перевірка Who.is не підтверджує право власності на домен, є інші способи задовольнити цю вимогу.

 • Підтвердження електронної пошти для домену. Якщо ви не можете оновити реєстр Who.is, задовольнити вимогу перевірки володіння домену можливо шляхом відправки електронної пошти на вказану адресу в запису Who.is для вашого домену. Крім того, також можна відправити електронний лист на один з п’яти попередньо схвалених псевдонімів електронної пошти:

  Admin@YourDomainName.com
  Administrator@YourDomainName.com
  Webmaster@YourDomainName.com
  Hostmaster@YourDomainName.com
  Postmaster@YourDomainName.com

 • Файлова аутентифікація. Для цього методу Центр сертифікації (тільки Comodo) відправить вам текстовий файл, який ви або ваш Веб-адміністратор повинні завантажити до кореневої директорії веб-сайту компанії. Потім ЦС перевірить наявність файлу і вимога аутентифікації домену буде офіційно виконано.
 • POL. Як і у випадку з більшістю інших вимог, цю вимогу задовольнить лист щодо юридичного висновка (також відомого як лист з професійною думкою або POL). Адвоката або бухгалтер повинен підписати цей лист і Центр сертифікації прийме його як доказ володіння доменом.